Fotóverseny heti nyertesek!(1.)

Fotóverseny heti nyertesek!(1.) 1

Meglehetősen nehéz dolgom volt kiválasztani a hét legjobb és legkedveltebb képeit, hiszen egy csomó gyönyörű fotó érkezett hozzánk, de lássuk először, hogyan alakult a közönségszavazás: 1. Nagy Beáta Nárcisz, Tapolca (404), kezdjük egy kis poénnal: 2.Kállai Tivadar, Jászberény (402) 3.Kovács Ildikó (394) És próbáltam (amatőrként ugyan) szakmai szemmel is kiválasztani néhány külön nyertes képet, ami … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(9.)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(9.) 2

Vasárnap is volt bőven kép, tuba, zúzmara, hegyek és még sorolhatnám, de lássunk néhány képet: 1.Nagy Mariann Mara, Mezőhék (221) 2.Mészáros Dóry, Sármellék (200) 3.Szeriné Czinkóczi Mária, Jászszentlászló(122) És további néhány csodalatos fotó: Adam Horvath, Mátra (96) Kiss Márk, Csongrád Góbi István, Budapest Imre Pap, Bergen Ujhelyi László, Győr (94) Hans Misik, Bayern Balázs Vali, … Read more

Fotóverseny győztesek ÉS kiemelt képek!(8.nap)

Fotóverseny győztesek ÉS kiemelt képek!(8.nap) 3

A 8.nap is rengeteg szép képpel gazdagította a csoportot és ebből néhányat összeszedtünk nektek: 1. Nagy Beáta Nárcisz, Tapolca (404), kezdjük egy kis poénnal: 2.Kovács Ildikó (394) 3.Pap Áron, Kecskemét (392) És néhány ügyes fotós képe: Attila Müller, Fekete-erdő (284) Góbi István, Tiszaug (220) Ágnes Farkas, Szeged Adam Horvath, Kunfehértó (223) József Litoczki Körte Éva, … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(7.nap)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(7.nap) 4

Pénteken is rengeteg szép képpel gazdagodott a csoport, de lássunk is néhányat ezekből: 1.Imre Pap, Bergen (247) 2.Góbi István, Lajosmizse (190) 3.Csilla Markó, Nagykanizsa (165) És akiket külön kiemelnék: Imre Pap, Schwarzensee Ottó Kis, Szeged Andrea Szabó, Pécs Beáta Boldis, Nagyvenyim Hajnalka Szilágyi, Siófok Attila Müller, Glottertal im Schwarzwald (123) Rózsa Sebő, Szarvas Vágnerné Várhegyi … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(6.nap)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(6.nap) 5

A mai témában is rengeteg kép érkezett csoportunkba, sok szemszöget láthattunk és sok egyéb témájú képpel és gazdagodtunk, de lássuk kiket szavazott meg a közönség: 1.Imre Pap, Bajorország (315) 2.László Lidi, Inzell (270) 3.Kállai Tivadar, Jászberény(241) Továbbá még néhány nagyon ügyes fotóst és fotót is szeretnék kiemelni: Ágnes Farkas, Szeged Ibolya Nagy, Tapolca Sándor Nagy, … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(5.nap)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(5.nap) 6

A szerdai téma a humorban és a cukiságban volt kimagasló, ám más témában is érkeztek szép képek, és a közönségszavazás alapján így alakultak a dobogósok: 1.Szilvia Fedor (223) 2.Góbi István (215) 3.Olga Budai Palotainé, Gyöngyös (181) Külön kiemelnék néhány nagyon ügyesen elkészített fotót: Bálint Gábor Góbi István, Alpok Josef Jordan, Szent-György-hegy Attila Müller, Fekete-erdő Hans … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(4.nap)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(4.nap) 7

Úgy látszik kedden a hó vitte a prímet: 1.Kállai Tivadar, Jászberény (402) 2. Molnárné Matiz Gabriella, Kazincbarcika (381) 3. Monika Kothencz, Ruzsa (237) Kállai Tivadar, Jászberény (219) Josef Jordan, Szent György-hegy (183) Erika Puskás, Alsónána (173) Góbi István, Budapest (153) Alexandra Pápai, Kazincbarcika (143) Balázs Bordács, Székesfehérvár (120) Zsolt Lucza, Gyöngyös (101) Mária Kenézné, Sydney … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(3.nap)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(3.nap) 8

1.Mészárosné Laukó Éva, Bánki-tó (225) 2.Molnárné Matiz Gabriella, Kazincbarcika (173) 3.Góbi István, Budapest (165) Juhász Márti, Alsóörs (135) Eszter Turi, Nemeskocs (88) Krisztina Tuza, Borsodszentgyörgy (69) Csaba Wolf, Dobogókő (69) Richárd Bádonyi, Pőstény (58) Évi Frankóné, Békéscsaba (57) Krisztián Goralszky, Dunaújváros Orbika Kolompár, Kiskunmajsa Ádám Boros, Geszteréd Petró László, Miskolc Erika Puskás, Tolna Igali Lászlóné … Read more

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(2.nap)

Fotóverseny győztesek és kiemelt képek!(2.nap) 9

1.Róbert Smit, Szabadka (324) 2.Eszter Turi, Nemeskocs (228) 3.Mónika F. Szatmári, El Llano del Beal, Spanyolország (193) Góbi István, Budapest (175) Lengyelné Mizsák Erzsébet Hugi, Basahalom (164) Dibákné Meggyes Anna, Táborfalva (163) Csilla Markó, Kőszeg (163) Lászlóné Hegyközi, Lillafüred (154) Tekse-Bata Melinda (151) Kállai Tivadar, Jászberény (146) Földi Venczel Hajnalka, Lőkösháza (122) Hajnalka Szilágyi, Lillafüred … Read more